İptal ve İade Şartları

İptal

internet sitemizden verdiğiniz siparişlerde, siparişinizi iptal etmek istediğinizde bize danisma@likya2teker.com e-posta adresimize iptal sebebinizi (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) belirten bir e-posta ile ya da telefon ile başvurmanız durumunda iptal işleminiz yapılarak ödemeniz kredi kartınıza iade edilecektir.

iptal işleminin yapılabilmesi için siparişiniz kargoya verilmemiş olması gerekmektedir.

İade

internet sitemizden alınmış ürünlerde iade süresi yedi gündür. Ürünün iadesi için aşağıdaki şartların yerine getirilmesi gerekmektedir:

Ürün şahıs adına faturalanmışsa beraberinde gönderilmiş olan iki nüshalı faturanın her iki kopyası ile birlikte, ticari bir işletmeye faturalanmış ise işletme tarafından düzenlenecek ürün iade faturası ile birlikte şirketimize ulaştırılması gerekmektedir.
Kargo bedeli tüketici tarafından karşılanacaktır.
iade edilecek ürünün paketinin bozulmamış, paket içeriğinin eksiksiz ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

iade talebiniz ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde işleme konulacak ve ürün iadesi ile ilgili başvuru bankanıza yapılacaktır. Ödemeyi yaptığınız bankaya bağlı olarak ortalama iki işgünü ile otuz işgünü arasında ödediğiniz tutar kredi kartı hesabınıza aktarılmış olacaktır. Bankaya yapılacak başvurudan sonra para iadesinin gecikmesinden firmamız sorumlu değildir.

Arızalı ürünler ve iade ile ilgili şikayetlerinizde ürünü göndermeden önce bizimle iletişim kurmanız hem işlemlerin sağlığı hem de hızlandırılması için faydalı olacaktır.